KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14677415
*
nr 1467 7415
Oljemålning
Anatoli Kaigorodoff. Signerad, daterad 43, landskap. Olja på duk, 39x45,5cm, yttermått inklusive ram: 50x57cm
Utrop:
6.000 kr
Såld:
6.800 kr
Sista tid för bud online:
måndag 16 maj 2022
kl 19:11:56
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
16/5 13:03:18
1
5.000 kr
16/5 19:02:06
2
5.200 kr
16/5 19:04:10
3
6.600 kr
16/5 19:05:26
2
5.600 kr
16/5 19:05:26
3
5.800 kr (Budbetjänt)
16/5 19:05:44
2
6.000 kr
16/5 19:05:44
3
6.200 kr (Budbetjänt)
16/5 19:06:06
2
6.400 kr
16/5 19:06:06
3
6.600 kr (Budbetjänt)
16/5 19:06:56
2
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: anatoli kaigorodoff landskap landskapsmotiv landskapsmåleri olja olja på duk oljemålning oljemålningar
-
3082 Oljemålning
Åke Johansson (1893-1968), Sverige. Byväg. Signera..//
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
30 sept kl 18:59
-
3135 Oljemålning
Allan Egnell (1884-1960), Sverige. Signerad, "Orba..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
30 sept kl 18:30
-
9253 Oljemålning
Anders Adelgren (f. 1953), Sverige. Signerad, abst..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
30 sept kl 19:55
-
3061 Oljemålning
Andrey Safonov. Signerad. Olja på duk, 51x62cm, yt..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
30 sept kl 20:30
-
3055 Oljemålning
Arthur Percy (1886-1976), Sverige. Signerad. Olja ..//
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
30 sept kl 19:44
-
1009 Oljemålning
Artur Bianchini (1869-1955), Sverige. Skärgårdstal..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
30 sept kl 20:50
*
Oljemålning
Läs om budbetjänten
nr 1467 7415
Oljemålning
Anatoli Kaigorodoff. Signerad, daterad 43, landskap. Olja på duk, 39x45,5cm, yttermått inklusive ram: 50x57cm
Utrop: | 6.000 kr |
---|---|
Såld: | 6.800 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 16 maj 2022 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
16/5 13:03:18 | 1 | 5.000 kr |
16/5 19:02:06 | 2 | 5.200 kr |
16/5 19:04:10 | 3 | 6.600 kr |
16/5 19:05:26 | 2 | 5.600 kr |
16/5 19:05:26 | 3 | 5.800 kr (Budbetjänt) |
16/5 19:05:44 | 2 | 6.000 kr |
16/5 19:05:44 | 3 | 6.200 kr (Budbetjänt) |
16/5 19:06:06 | 2 | 6.400 kr |
16/5 19:06:06 | 3 | 6.600 kr (Budbetjänt) |
16/5 19:06:56 | 2 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: anatoli kaigorodoff landskap landskapsmotiv landskapsmåleri olja olja på duk oljemålning oljemålningar
-
3082 Oljemålning
Åke Johansson (1893-1968), Sverige. Byväg. Signera..//
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
30 sept kl 18:59 -
3135 Oljemålning
Allan Egnell (1884-1960), Sverige. Signerad, "Orba..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
30 sept kl 18:30 -
9253 Oljemålning
Anders Adelgren (f. 1953), Sverige. Signerad, abst..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
30 sept kl 19:55
-
3061 Oljemålning
Andrey Safonov. Signerad. Olja på duk, 51x62cm, yt..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
30 sept kl 20:30 -
3055 Oljemålning
Arthur Percy (1886-1976), Sverige. Signerad. Olja ..//
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
30 sept kl 19:44 -
1009 Oljemålning
Artur Bianchini (1869-1955), Sverige. Skärgårdstal..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
30 sept kl 20:50